Fotovoltaika

Kompletní servis a instalace fotovoltaiky dražice solar

Využijte sílu slunce a snižte náklady na energii! Naše fotovoltaické řešení přináší úspory a ekologickou energii do vašeho domova či podniku. Získejte efektivní instalaci od profesionálů a začněte využívat obnovitelné zdroje energie.

Naše fotovoltaické systémy jsou navrženy tak, aby maximálně využily slunečního záření a poskytovaly spolehlivý zdroj čisté energie. S širokou škálou produktů a profesionálním přístupem vám nabízíme efektivní a dlouhodobé řešení pro snížení vašich energetických nákladů a ochranu životního prostředí. Kontaktujte nás a dejte svému domovu nebo podniku výhodu obnovitelné energie!

S námi získáte:

Expertní
poradenství

Poskytujeme individuální rady a doporučení pro optimální výkon tepelného čerpadla pro váš domov.

Profesionální
instalaci

Naši zkušení technici zajistí bezproblémovou instalaci s důrazem na kvalitu a efektivitu.

Odbornou
podporu

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše dotazy a poskytli servis a údržbu i po dokončení instalace.

Záruku
kvality

Používáme vysoce kvalitní technologie a materiály s ohledem na trvanlivost a spolehlivost.

fotovoltaika solar dražice

Každá instalace fotovoltaické elektrárny by měla představovat spolehlivou investici na co možná nejdelší období. Proto fotovoltaická řešení DZ Dražice využívají pouze špičkové komponenty výhradně od předních světových výrobců. Fotovoltaika  DZD SOLAR je optimalizována pro zaručenou kompatibilitu s produkty DZ Dražice a NIBE a jejich bezproblémovou instalaci.

Fotovoltaika Solar Dražice

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Kontaktujte nás

Vytvoříme Vám nabídku na míru