Tepelná čerpadla

Kompletní servis a instalace tepelných čerpadel nibe

Zajištění účinného a spolehlivého tepelného čerpadla pro váš domov není jen o samotné technologii. Je to investice do pohodlí, úspor a udržitelnosti životního prostředí. Naše firma se specializuje na kompletní realizaci tepelných čerpadel s ohledem na vaše potřeby a přání.

Čím je naše spolupráce s vámi výjimečná? Začínáme posouzením vašich potřeb a prostředí, abychom navrhli optimální systém. Naše týmy zajišťují instalaci v souladu s nejvyššími standardy a dbají na každý detail. Jsme tu pro vás od začátku až po zprovoznění a naše péče instalací nekončí. Nabízíme vám servis, údržbu a podporu i po dokončení projektu.

S námi získáte:

Expertní
poradenství

Poskytujeme individuální rady a doporučení pro optimální výkon tepelného čerpadla pro váš domov.

Profesionální
instalaci

Naši zkušení technici zajistí bezproblémovou instalaci s důrazem na kvalitu a efektivitu.

Odbornou
podporu

Jsme tu, abychom odpověděli na vaše dotazy a poskytli servis a údržbu i po dokončení instalace.

Záruku
kvality

Používáme vysoce kvalitní technologie a materiály s ohledem na trvanlivost a spolehlivost.

tepelná čerpadla nibe

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí vašeho domova. Špičkové technologie švédské firmy a více než třicet let našich zkušeností vám zaručí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Tepelná čerpadla NIBE se vyznačují srozumitelným ovládáním, příjemným designem a spolehlivým provozem. V sortimentu NIBE najdete také ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy a celou řadu dalšího příslušenství.

Tepelná čerpadla NIBE
Téměř 70 let vyrábí společnost NIBE energeticky účinná a klimaticky udržitelná řešení pro váš domov. Všechno začalo ve městě Markaryd, v provincii Småland. Úctu k našemu severskému dědictví dáváme najevo tak, že pečujeme o sílu přírody. Kombinujeme obnovitelnou energii s novou inteligentní technologií a nabízíme efektivní řešení, abychom mohli společně vytvořit udržitelnější budoucnost.

Ať už je chladný zimní den, nebo horké odpoledne zalité letním sluncem, potřebujeme vyvážené vnitřní klima, které nám umožní prožít pohodlný den bez ohledu na počasí. Náš široký sortiment nabízí Vašemu domovu jak chlazení, tak i topení, větrání a teplou užitkovou vodu, díky čemuž umíme vytvořit dokonalé vnitřní klima s minimálním dopadem na přírodu.

Kontaktujte nás

Vytvoříme Vám nabídku na míru